„Готується ряд документів для звернення до громадськості про відкликання тих депутатів, які систематично не з`являються на сесійні засідання”, — повідомив журналісту „Контекст-медіа” голова Львівської обласної ради Михайло Сендак.
За словами Михайла Сендака, депутатам обласної ради, які не з’являються на сесійні засідання, поставлено певні умови. „Поставлена умова: поки Сендак головує – не йти в сесійний зал. Це є воля Медведчука. Якщо Віктора Медведчука буде звільнено з посади голови Адміністрації Преиздента, усі депутати прийдуть на засідання сесії”, — відзначив Михайло Сендак.
„Репліки про те, що Сендак не має морального права очолювати облраду ― це є позиція Сендака – Медведчука”, — додав Михайло Сендак.
„Наша влада зрощена з криміналом. Але якби я зробив якийсь кримінал, я би давно був за решіткою. Проти мене працює президент і його команда”, — зазначив Михайло Сендак.
Також Михайло Сендак відзначив, що у відставку він не піде, а заяву на звільнення у будь-якому випадку треба поставити на голосування.
Цього року через відсутність кворуму не відбулося жодного пленарного засідання Львівської облради. Частина депутатів, які входять до груп „Соціальна справедливість” та „Ділова Львівщина”, ігнорують засідання сесії до моменту виконання їхньої вимоги щодо звільнення Михайла Сендака з посади голови Львівської облради. Групу „Соціальна справедливість” очолює Сергій Медведчук.
У Львівській облраді на сьогодні є одна фракція ― „Наша Україна” (30) та дві депутатські групи: „Соціальна справедливість” (24-26) і „Ділова Львівщина” (16-18). Загалом у Львівській облраді 81 депутат.