Як зазначили у прес-службі Луганської ОДА, варто також врахувати, що за рішенням Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, опалювальний сезон цього року має розпочатися 1 листопада.

«Сєвєродонецька ТЕЦ зараз фактично перебуває на «бойовому чергуванні» й у випадку нових надзвичайних ситуацій готова подати струм в електромережу вже через дві хвилини, — повідомляє голова Луганської ОДА Геннадій Москаль. — Енергетичних потужностей станції вистачить для мінімального забезпечення електроенергією Сєвєродонецька, Рубіжного, Лисичанська та північної частини Луганщини. Це наша страховка на випадок нових диверсій із боку бойовиків так званої «ЛНР». Після огляду робочих блоків ТЕЦ голова ОДА зустрівся з колективом станції, який загалом нараховує 630 чоловік. Головне питання, яке зараз турбує людей, — припинення бойових дій і встановлення миру».

У зв’язку з постійними обстрілами бойовиками ТЕС у м. Щастя й недавнім аварійним знеструмленням усієї Луганській області можливості альтернативного забезпечення електроенергією регіону набувають особливої гостроти, зазначили в ОДА.

Останні роки теплоелектроцентраль працює тільки в зимовий сезон, виробляючи не тільки електроенергію, але й подаючи в житловий сектор Сєвєродонецька тепло й гарячу воду.