Керівництво УМВС України міськрайорганів внутрішніх справ Львівської області звернулося до мешканців Львівщини та працівників правоохоронних органів із закликом дотримуватися законності, забезпечення правопорядку та недопущення кровопролиття.
Про це йдеться у зверненні, розповсюдженому ЦГЗ УМВСУ у Львівській області.
„Завдяки толерантності, розумінню, виваженості і високій політичній культурі львів’ян та мешканців нашої області, нам, працівникам міліції, вдається забезпечувати правопорядок, не допускати правопорушень та провокацій під час численних мирних акцій протесту, що проходять на вулицях міста Львова, у містечках та селах Львівської області. Правоохоронці вдячні за це громаді Львівщини. Ми із своєї сторони стверджуємо, що керівництво УМВС України у Львівській області не давало злочинних наказів і ніколи їх не даватиме... Працівники міліції разом з громадянами будуть відстоювати законні волевиявлення українського народу”, — йдеться у зверненні.
Як повідомляло агентство, УМВСУ у Львівській області порушило кримінальні справи за фактом блокування транспортних комунікацій на Львівщині біля селища міського типу Новояворівськ Яворівського району і на дорозі в напрямку пропускного пункту „Шегіні”.