Така була реакція Кернеса на харківську активістку, яка під час допиту свідків почала знімати процес на відео, повідомляє кореспондент «Укрінформу».

«Мені це набридло, я залишаю суд», - зазначив Кернес, заявляючи, що «ця жінка» не вперше втручається у хід судового процесу і коментує його.

Після оголошеної суддею перерви Кернес з вибаченнями повернувся у зал.

Адвокати Кернеса тут же подали клопотання про притягнення активістки до відповідальності за порушення порядку, прохаючи накласти на неї штраф і заборону на відвідування суду. Прокурор Ганилов просив суддю попередити активістку про неприпустимість порушення порядку у суді. В результаті, суддя видалив активістку із залу.

Суд продовжив допит свідків звинувачення. Зокрема, свідок Васильєв надав свідчення проти Кернеса, чиї люди свого часу затримали й побили потерпілих Олександра Кутяніна й Сергія Ряполова. Кернес, у свою чергу, пообіцяв поскаржитися генпрокуророві Юрієві Луценку на держобвинувача за його «навідні» питання свідкові.

Наступне засідання суду призначене на 30 травня.

25 квітня у Київському суді Полтави проти Кернеса виступив народний депутат Антон Геращенко, який підтвердив достовірність подій 25 січня 2014 під час харківського євромайдану.

На суді Кернес і його охоронці не визнають провини. Їм загрожує до 15 років в'язниці.