Про це повідомляє джерело ZN.UA.

На сьогоднішній день фон для згаданих візитів, заходів і, в кінцевому підсумку – для підписання Угоди – складається досить позитивний.

Зокрема 19-22 вересня відбудеться 10-а, ювілейна, щорічна Ялтинська зустріч YES (Ялтинської європейської стратегії). На знаковий захід серед інших високопоставлених гостей прибудуть єврокомісар Штефан Фюле, а також члени спостережної місії Європарламенту Пет Кокс і Олександр Кваснєвський, які напевно використовують ялтинську як майданчик для спілкування з президентом Віктором Януковичем, так і з представниками уряду, парламенту, лідерами опозиції.

Ще один візит єврокомісара Фюле в Україну запланований на 10-11 жовтня. Судячи з усього, його основна мета – підбити попередні підсумки перед вирішальним засіданням Ради ЄС у Люксембурзі та надати максимальне прискорення українській стороні на фінішній прямій. Планується участь єврокомісара у засіданні Національного круглого столу “Злагода заради європейського майбутнього” за участю представників і влади, і опозиції – за задумом організаторів, захід має на меті ще раз продемонструвати Євросоюзу єдність основних українських політичних сил у прагненні до підписання Угоди про асоціацію та подальшої євроінтеграції.