Про це повідомляє прес-служба поліції.

Як наголошується, піратські ресурси діяли протягом останніх кількох років та завдали збитків правовласникам майже на 10 млн гривень.

"До Департаменту кіберполіції надійшла заява від Української антипіратської асоціації про те, що ряд інтернет–ресурсів незаконно відтворюють та поширюють відео файли", - йдеться у повідомленні правоохоронців.

Поліцейські також встановили 34-річного мешканця Сумщини, який адміністрував ряд піратських веб-ресурсів. Серед них: kinot.me, krutor.org, kinogo-online.net, rumedia.ws, gogafilm.me та kinogo-online.net.

На Рівненщині працівники кіберполіції припинили діяльність інтернет-ресурсу hd-mix.org, який також діяв з порушенням авторських прав правовласників. До його адміністрування був причетний 25-річний чоловік.

"Після проведення експертиз буде вирішено питання щодо оголошення підозри обом зловмисникам. Їм загрожує до 6 років ув’язнення, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років або без такого", - підсумували у поліції.