Журналіст “Української правди” Сергій Лещенко в інтерв'ю спростував домисли про те, що публікація матеріалів про президентського сина Андрії Ющенко – чиєсь замовлення.

- А замовляти нікому нічого і не треба було, - сказав Лещенко. - Андрій Ющенко не приховує свій образ, стиль життя. Ні машину, ні телефони, ні відвідування дорогих закладів. Адже в той же ресторан “Декаданс” ходить безліч народних депутатів. Так що якщо раптом з'явиться повістка в суд, то в нас є свідки, що усе це підтвердять.

До речі, вся історія з машиною ВМ почалася с... їжачків. Справа в тім, що на Лютеранській, по якій часто їздить син Президента, у норі живе сімейство їжачків. Місцеві знають про звірів, підкормлюють їх, це справжні улюбленці вулиці. Отож мешканці Лютеранської (наша редакція розташована недалеко від цієї вулиці) якось мені розповіли зі обуренням, що Андрій Ющенко, який мчав по Лютеранської, одного разу ледве не задавив їжака. Ми вирішили перевірити, як їздить син Президента по майже пішохідній вулиці...

Обком з посиланням на Факти