Про це пишуть «Вести».

«У районі переїзду було багато поліції, але дорога не перекрита. Я проїжджала там близько години тому. Автомобіль ніхто не зупиняв і не обшуковував, хоча в новинах кажуть зовсім інше», – розповіла нам місцева мешканка Ірина Н.

Вона додала, що на особняках неподалік від місця події встановлено відеокамери, тому для силовиків не буде проблемою встановити, куди поїхали злочинці.

«Тут неподалік будинок чи то колишнього судді, чи то прокурора Голосіївського району Києва, у нього все по периметру камерами напхане», – додала місцева мешканка.

Як писав «Вголос», у Київській області в селищі Глеваха невідомі розстріляли автомобіль Аміни Окуєвої. В результаті отриманих поранень Аміна загинула. Адам Осмаєв отримав поранення, але буде жити.

Міністр Володимир Омелян вважає, що тут не обійшлося без почерку Кремля. У столиці оголошено план перехоплення «Сирена».

Це вже не перший замах на Осмаєва і Окуєву. 1 червня в Києві кілер під виглядом журналіста вчинив замах на Адама Осмаєва, якого підозрювали у замаху на Володимира Путіна, однак Окуєва вогнем завдала нападнику важке поранення. Пізніше з'ясувалося, що нападник на Осмаєва нібито був особистим кілером Кадирова.

«Вголос»