Керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка Петро Олійник вважає, що кількість членів ДВК від Януковича з Донецька є достатньою, щоб провести вибори на Львівщині.
Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.
„Кількість донецьких є абсолютно достатньою, щоб провести вибори на Львівщині”, ― сказав він.
Петро Олійник зазначив, що проаналізував всі 12 ТВО. „Від 8 чоловік на великих дільницях, зокрема, Львів, Стрий, Дрогобич, Червоноград, до одного-двох чоловік на маленьких виборчих дільницях вони практично перекривають”, ― додав він.
Ті комісії, в яких не вистачає вихідців з Донецька, за інформацією Петра Олійника, в значній мірі доукомплектовані львів’янами та мешканцями Львівської області.
Петро Олійник зазначив, що саме штаб Ющенка допоміг штабу Януковича доукомплектувати виборчі комісії.
Він також зауважив, що на деяких дільницях досі не приїхали голови та секретарі комісій від Януковича. Однак, за словами Петра Олійника, кількість цих дільниць не така значна, щоб суттєво вплинути на результати виборів. Таких ДВК на Львівщині, за його інформацією, є близько 40.
Як повідомляло агентство, близько 2/3 членів ДВК та всі члени ТВК від Януковича на Львівщині сформовані за рахунок представників зі східних та південних областей України.
Всього на Львівщині сформовано 12 ТВК та 2106 ДВК.
26 грудня відбудеться повторне голосування другого туру виборів президента.