ЛЬВІВ, 19 ЛИПНЯ, PRESSTIME.COM.UA. - Станом на 7.00 до медичних закладів із скаргами на стан здоров'я внаслідок надзвичайної ситуації в Ожидові звернулася 81 особа, у тому числі 28 дітей та 25 працівників МНС. Про це повідомило МНС України.

Потерпілим надається необхідна медична допомога. У лікарняних закладах області створено резерв у кількості 500 ліжок для прийому можливих постраждалих.

Як повідомляло агентство, аварія сталася 16 липня о 16.55. На 12 км перегону „Красне-Ожидів" поблизу с. Закомаря, відбулося сходження з колії 15 цистерн товарного потягу. Через розгерметизацію ємностей, при контакті фосфору з повітрям, зайнялось 6 цистерн. Внаслідок горіння утворилась велика кількість диму та токсичних газів. Зайняттю фосфору передував вибух.

Станом на 14.00 18 липня кількість госпіталізованих після надзвичайної ситуації в Ожидові становила 72 осіб, в тому числі 19 дітей. У Львові та області було госпіталізовано 69 осіб, у Тернопільську обласну клінічну лікарню - 1 особу та м. Києві - 2 особи госпіталізовано в лікарню швидкої медичної допомоги (що на момент аварії перебували на території ураження).

За фактом порушення правил безпеки прокуратура Львівської області порушила кримінальну справу.