Про це повідомив міністр промислової політики Михайло Короленко в ході роботи круглого столу «Збереження трудового потенціалу країни за рахунок зниження рівня захворюваності, виробничого травматизму та забезпечення безпечних та здорових умов праці», повідомляє прес-служба міністерства.

Зокрема, кількість нещасних випадків у порівнянні за період 2002-2012 років скоротилась практично втричі (з 26 тисяч осіб до 9800). Удвічі зменшилась кількість загиблих на виробництві (з майже 1,3 тис. осіб до 623), а кількість нещасних випадків в розрахунку на 100 тисяч робітників зменшилася  з 7 до 4,5 осіб.

«Сьогодні виробництво стає більш високотехнологічним, а тому повинно бути повністю безпечним для працівника. Одним із факторів підвищення продуктивності праці є впевненість працівника і членів його сім'ї в тому, що на робочому місці його життя не піддається ризикам»- сказав Михайло Короленко.

Одним з важливих пунктів, який буде входити до Національної дорожньої карти щодо кардинального поліпшення ситуації з охорони праці та промислової безпеки є розроблений Мінпромполітики проект пріоритетного плану заходів з підвищення безпеки на промисловому виробництві на 2014-2018 роки. Це заходи щодо розробки та впровадження новітніх засобів індивідуального та колективного захисту на виробництвах, нормативно-правового регулювання роботи галузей, робота з розробки науково-практичних рекомендацій, інформування та навчання керівництва і персоналу промислових підприємств.