Про це розповів сьогодні, 27 березня, під час круглого столу заступник директора ЛКП «Львівелектротранс»  Андрій Білий, передає кореспондент «Вголосу».

За його словами, сьогодні упродовж 7-10 год ранку у Львові громадським транспортом треба перевезти 150 тисяч пасажирів. Зараз у місті є 631 одиниця громадського транспорту. Зокрема, 75 трамваїв, 56 тролейбусів та 500 автобусів.  

«Зараз ми можемо перевезти 127 тисяч пасажирів. У нас не вистачає транспорту, щоб усіх перевезти, - зазначив Андрій Білий. - Є 75 трамваїв, треба 120. Ще треба врахувати, що певна кількість стоїть на обслуговуванні постійно. Тому приблизно нам треба 70 трамваїв  найближчим часом».

Відтак він нагадав, що місто має цього року купити 50 нових тролейбусів та 30 трамваїв з Європи. Однак кількість електротранспорту, який можуть випускати на вулиці Львова, залежить від наявної кількості водіїв на підприємстві.

«30-40 нових водіїв ще мали б за рік долучити до роботи на підприємстві. Це означає, що ми мали б вийти на 20-30 одиниць рухомого складу сумарно більше. Це мінімум. Будемо намагатися збільшити на 40», - резюмував   заступник директора ЛКП «Львівелектротранс».