Як повідомив на брифінгу речник Адміністрації Президента з питань АТО, полковник Олександр Мотузяник, двічі ворог застосував важке озброєння – 82 мм міномети.

Також відбулось одне бойове зіткнення сил АТО з противником. Уже сьогодні, після опівночі, противник порушив режим тиші щонайменше 18 разів.

«Підкреслюємо, що сили АТО повною мірою дотримуються мінських домовленостей, тому вся відповідальність за активізацію бойових дій лежить на окупантах», – заявив Мотузяник.

За його словами, на луганському напрямку вчора було спокійно.

Натомість на донецькому напрямку протягом доби ворог неодноразово обстрілював українські позиції південніше Троїцького та Луганського, здебільшого у світлу пору доби. Також на цих рубежах відбувся короткий бій сил АТО з невеликою групою живої сили противника.

Дещо зросла активність ворога в Горлівській агломерації. Місця найбільшого напруження: Зайцеве, Майорськ, Новгородське.

«Зокрема, саме в Зайцевому відбувся нетривалий мінометний обстріл українських позицій. На інших ділянках фронту противник застосовував лише стрілецьку зброю та гранатомети різних систем», – повідомив Мотузяник.

Аналогічна обстановка, за його словами, в Донецькому аеропорту. В Опитному також пройшов мінометний обстріл. Дрібні провокації противника зафіксовано на всіх передових позиціях сил АТО.

На маріупольському напрямку ворог порушив режим тиші східніше Красногорівки та Мар’їнки. В усіх випадках бойовики застосовували стрілецьку зброю.