Про це повідомляє РІА «Новости» із посиланням на джерело в екстрених службах регіону.

«Дев'ятнадцять тіл загиблих у нас доставлені вже до відповідних установ для проведення експертизи. Всі процесуальні дії йдуть швидко, оперативно, вирішувати всі питання, знову ж таки, надаючи конкретну адресну допомогу рідним і близьким. Це дуже важка процедура, але це наш прямий обов'язок», –сказав глава МНС Росії Володимир Пучков.

Зі свого боку, офіційний представник Слідчого комітету Росії Світлана Петренко повідомила, що 4 людини затримані і допитані у кримінальній справі про пожежу в Кемерово, в тому числі керівник компанії-управителя, яка обслуговувала цей торговий центр. Петренко уточнила, що затриманий орендар приміщення, в якому, ймовірно, перебував епіцентр загоряння.

Як йшлося на нараді штабу МНС Росії, в будівлі торгового центру обрушилися два з трьох кінозалів — вони провалилися з четвертого на третій поверх. Роботи по розбору завалів тривають, повідомляє телеканал «Росія 24».

Глава МНС Володимир Пучков заявив, що в будівлі досі залишаються «окремі термоточки». Про повну ліквідацію пожежі нічого не повідомляється.

Як писав «Вголос», пожежа в торгово-розважальному центрі в Кемерово почалася вдень 25 березня. За даними МНС, займання виникло на четвертому поверсі, де знаходяться кінотеатр та дитячі ігрові майданчики.

 

«Вголос»