«Наша команда, включаючи представників різноманітних спецслужб, завершила операцію з ліквідації терористів із угрупування «Аш-Шабаб»», – заявив президент Кенії Ухуру Кеніата під час свого телезвернення до народу.

Глава Кенії також заявив, що від сьогодні у Кенії оголошено початок триденного трауру за жертвами теракту у торговому центрі.

«Ми посоромили і розбили нападників. Але неші втрати величезні», – заявив Кеніата.

Президент Кенії повідомив, що за його даними в торговому центрі загинула 61 людина. Також, вбиті шість учасників антитерористичної операції. Знищені п’ять терористів та затримані 11 підозрюваних у здійсненні теракту. Через вибухи та пожежу обвалились кілька поверхів будівлі торгового центру.

Натомість сомалійське екстремістське угрупування погрожує новим терактом в Кенії, у випадку, якщо кенійська влада не виведе військовий контингент із Сомалі.

«Ми попереджаємо кенійську владу і всіх, хто її підтримує: якщо вони хочуть миру, нехай покинуть нашу територію, інакше події в торговому центрі здадуться лише квіточками в порівнянні із тим, що наступить», – заявив представник «Аш-Шабаб» Алі Мохамуд Раге.

Джерело: ІТАР-ТАСС
Фото: EPA/KABIR DHANJI