Свіжа підбірка анімації за 2009-2010 роки. Режисери з Іспанії, Великобританії, Німеччини, Іспанії, Нідерландів та Словаччини. Тривалість сеансу 81 хв. Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Програма МультExplosion Vol. 4 :

ВІЧЕНТА 23’ – Самуель Орті Марті, Іспанія 2010
Альфредо помирає, не сказавши своїй дружині Віченті, де він сховав виграш у лотерею. Вона всюди шукає його, але врешті вирішує, що найкращий спосіб його знайти – це спитати свого мертвого чоловіка.
Фільм отримав номінацію на премію Ґойя 2011.

СУПЕР МОТУЗКИ 5′ – Ауке де Вріес, Нідерланди 2011
Седрік, товстий і лінивий чоловік, відкриває для себе “Вирішення “Супер Мотузка” – конструкцію із мотузок, що може контролювати все у межах кімнати так, що не треба вставати з крісла.

ЕЛОЇЗА 4’ – Констанце Енґель, Німеччина 2009
Елоїза – замкнута в собі дівчинка, що проживає рутинні дні в оточенні похмурого житлового району.
Після невдалої спроби заговорити зі своїм сусідом, вона дає життя паперовому створінню…

ПОКІЙНА 4′ – Ніна Ґантц, Нідерланди 2010
Вдівець зіштовхнувся з труднощами самотності. Без його дружини все здається не на своєму місці.

СИНІЙ ЧЕРВОНИЙ 6′ – Даніела Крайчова, Словаччина 2010
Доросла донька турбується про свого батька у кімнаті, яка поділена на синє і червоне. Донька у синьому, а батько у червоному просторі. Коли донька перетинає межу між частинами, їй згадуються фрагменти зі спогадів дитинства.

МАЛЕНЬКІ СМЕРТІ 11’ – Рут Лінґфорд, Великобританія 2010
Анімована рефлексія про досвід оргазму на основі записаних інтерв’ю.

ПОГЛЯД 8’ – Бастіаан Шравендеел, Нідерланди 2010
Маленький хлопчик переїжджає в новий район і вперше закохується, в дівчину, яка живе по сусідству, набагато старшу від нього…

ФАНТАСТИЧНІ ПРИГОДИ КОСМІЧНОГО ПІРАТА ЛЬЮІСА 4’ – Крістофер Шільц, Німеччина 2010
Льюіс Ящірка працює космічним піраторм. У вільний від роботи час він намагається розслабитись, але його хоббі спричиняє ще більше шкоди, ніж його ризикована робота.

ПАЛЬТО МОЄЇ МАТЕРІ 6’ – Марі-Марґо Цакірі-Скатановіч, Великобританія 2010
Цей фільм про мою маму-італійку і її зізнання про життя в Греції. Він ґрунтується на інтерв’ю, яке я взяла у неї про материнство, вона розмовляє зі мною про приїзд у пост-диктаторські Афіни у 70-х, її складності у пристосуванні до грецької ментальності, її спогади і ностальгію за батьківщиною, а також її постійне бажання переїхати назад у своє рідне маленьке село в Італії.

СТЕНЛІ ПІКЛ 11′ – Вікторія Мезер, Великобританія 2010
Стенлі ніколи не виходить на вулицю. Він любить гратись з механічними забавками і кожного вечора матуся цілує його перед сном і каже “надобраніч”.