Про це повідомило міністерство культури.

«Кіностудія Довженка – це справжня перлина не лише для Києва чи України, а й для всієї Європи. Саме тому важливо, щоб на посаді керівника Кіностудії працювала людина, яка знає та поважає історію і усвідомлює, що цими місцями ступала нога наших видатних геніїв, ба більше – тут творив класик світового кіно Олександр Довженко. Сподіваюсь, - наголосив Міністр культури Євген Нищук, - що новий керівник буде враховувати думку колективу, але, разом з тим, працюватиме над розумним реформуванням Кіностудії та буде залучати інвесторів, творчу молодь і втілюватиме сучасні творчі проекти»

Олександр Янчук сказав, що конструктивної критики та здорової конкуренція не боїться і готовий вивести українське сучасне кіно на якісно новий рівень, докласти зусиль, аби зробити його популярним.

«Для мене велика честь прийняти цю важливу посаду. Але це також – велика відповідальність. У ці непрості часи ми маємо залишатися такими ж одержимими кіно, щоб віра у нього рухала нами уперед. На Кіностудії, у цих історичних стінах має буяти життя. Я йду сюди, щоб втілювалось найголовніше – знімалося кіно!»