Вперше у Львові легендарні KISS, в рамках світового турне присвяченого 15-річчю групи Kiss Forever Band.

Гурт Kiss Forever Band був створений угорським музикантам в 1995 році.

Zlotán Váry став Starchild (Paul Stanley), Pocky The Demon (Gene Simmons), "Space Ace" Zoltán Maróthy взяв на себе роль Ace Frehley, і "Catman" Tobola Csaba перевтілився у Peter Criss.

Великим поштовхом став виступ в E-klub-і в Будапешті. На одній сцені зібрались різні кавер гурти та здивували публіку своїми неординарними постановками, та найбільшим успіхом в даний вечір користувався Kiss Forever Band який своєю енергетикою та постановкою ледве відрізнявся від легендарних Kiss. Що і стало поштовхом до розвитку групи.
Згодом хобі переростає в щось більше: хлопці починають більше працювати над образами та сценічними постановками. Протягом трьох років гурт виступає на великих та малих клубних майданчика, та відточують свою майстерність.

У 1998 році гурт відправився у їхній перший закордонний тур, який увінчався успіхом. І з того часу кількість гастрольних днів у їхньому графіку тільки збільшується.

З 2000 року Kiss Forever Band стає постійним учасником різних фестивалів у містах Німеччини, а згодом і у Празі.

Гурт почав роздумувати над записом альбому, що є абсолютно не звичним для кавер груп.

Багато шанувальників, як в середині країни так і за її межами, висловлювали зацікавленість взяти з собою після концерту альбом гурту додому.

Так на весні 2001 року виходить перший альбом під назвою “Carnival of Songs”. Окрім супер хітів гурту Kiss в альбомний ряд також увійшли такі треки, як “Space Ace’s take on Domino”, ремікс звукорежисера Peter Rozgonyi’s “I Was Made For Lovin’ You”, а також шматки не пов’язані з Kiss. Після чого гурт відправляється в турне, успіх якого позначився випуском восени 2002 року другого альбому гурту. З кожним роком зацікавленість до гурту зростає і у примхливої Європи, хоча хлопці і надалі продовжують активно гастролювати і в себе в дома.

2003 р. – Випущено другий альбом під назвою “Plug it Out”
2005 р. - Tobola Csaba покинув групу. Новим барабанщиком групи став Radek Sikl з Чехії .Його перші концерти припали на турне групи в Англію.
2006 р. – Випущений третій альбом, під назвою “Live and Loud”.
Перший концерт в Москві, за два роки до KISS!
2007 р. – Перший турів в Іспанію і Португалію.
2008 р. – Випущений перший офіційний DVD також під назвою “Live and Loud”.
2009 р. - Перший мальтійський концерт.
2010 р. – Тур присвячений 15-річчю групи Kiss Forever Band! 724 концертів в 23 країнах світу!