Міністр внутрішніх справ Павло Клімкін вважає, що Україна зможе вступити до Європейського Союзу приблизно у 2035 році.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За словами Клімкіна, реальний шанс отримати європейську перспективу з’явиться в України після 2025 року, а потім розпочнуться передвступні перемовини.

"Якщо проаналізувати ретроспективу розширення ЄС в останні роки, побачимо, що з моменту подачі заявки на вступ до моменту отримання членства проходило в середньому 10-12 років. І це при тому, що жодних проблем із наданням європейської перспективи для них загалом не було. До речі, щодо вступу Болгарії та Румунії, то дехто в ЄС досі вважає, що їх прийняли дещо поспіхом. Тому рахуємо, тут нічого надскладного, шкільна арифметика: +/- 2035 рік", - зазначив глава МЗС.

Міністр наголосив, що багато країн-членів будуть максимально прискіпливо й навіть упереджено перевіряти кожен крок і досягнення України.

"Повторюсь: амбітно, але реально. До речі, приблизно такими ж цифрами оперують і наші європейські друзі та партнери. І, на жаль, Європа – це не лише наші симпатики", - додав Клімкін.

Раніше Парубій наголосив, що найбільш реальний термін вступу до Євросоюзу – 2025-2027 роки.

Крім того, віцепрем’єр-міністр Іванна Климпуш-Цинцадзе вважає реалістичним розпочати перемовини про вступ до Європейського Союзу після завершення виконання Угоди про асоціацію України з ЄС.