На півострові вони пробудуть два дні, повідомляє LB.UA з посиланням на РІА Новини. 

У рамках візиту планується підписання договору про співпрацю між національно-культурною автономією німців Ялти, Ялтинською середньою школою №1, школою іноземних мов «Лінгва-світ» і якоюсь громадською організацією з Німеччини.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що організатори поїздки німецьких школярів до окупованого Криму повинні бути притягнуті до відповідальності.

«Пропагандисти Кремля привезли в окупований Крим німецьких дітей. Через відсутність консульського та страхового захисту – це дуже небезпечна авантюра. Її організатори повинні бути притягнуті до відповідальності», – написав голова МЗС в Twitter.

Генеральний консул України в Мюнхені Юрій Ярмілко зажадав від обербургомістра міста Аугсбург відреагувати на візит німецьких школярів до Криму, йдеться в повідомленні генконсульства в Facebook.

«Генконсульство обурене фактом використання дітей з Аугсбурга в пропагандистських проектах Кремля на тимчасово окупованій території України», – йдеться в повідомленні.

У зв'язку з цим генеральний консул звернувся з листом до обербургомістра Аугсбурга Курта Грібля з проханням «жорстко відреагувати на неприпустиме залучення неповнолітніх громадян ФРН до сумнівних політичних акцій».