Технологія замітання удосконалена з урахуванням сучасних європейських методик клінінгу: по колу їде поливалка, тротуари поливаються водою, після чого зайву воду щітками зганяють на проїжджу частину. Отож справа і зліва тротуари на проспекті Свободи миються! Чим не Європа! Правда, в Європі тротуари - без ям. А на проспекті Свободи так, ніби вчора Львів пережив бомбардування - тротуари щербаті. І в цих щербинках, звісно, після поливання, залишаються калюжі. Проте технологічний процес львівського клінінгу передбачає їх осушення не щітками, а мештами перехожих протягом всього дня. Перевага в цьому надається дамським відкритим пантофелькам.  

Поки на тротуарах справа і зліва кипіла робота і текла вода, перехожим залишалася єдина нагода перейти проспект його центральною відпочинковою алеєю. Враження перебування у європейському місті швидко вас покидає. Адже центральну алею проспекту Свободи не те що не миють, її навряд чи щодня замітають. Картину запущеності та бруду доповнюють недолуго пофарбовані лавки та смітники. Перед кожною лавкою - чорно від бруду, отож просто страшно до них підходити.  Але кого це обходить! Мер і поважні гості міста тут не прогулюються. З вікон автомобіля цього теж не помітиш. А для алкашів та пенсіонерів - і так зійде.

Працівники львівських комунальних підприємств виявилися непоганими учнями мера Львова. Головний принцип Садового: здаватися, а не бути -  вони сміливо та наполегливо втілюють у життя в своїй нелегкій щоденній роботі.  Проте ніякою водою не змиєш і ніякими квіточками  на клумбах не приховаєш головне: Львів - дуже запущене місто. На жаль, за роки правління Андрія Садового ця тенденція запущеності тільки посилилась...