Про це повідомляє 112 Україна з посиланням на Ассошіейтед Прес.

Вихід книги заплановано на осінь цього року. Книгу випустить видавничий дім Simon & Schuster, який вже опублікував попередні шість її літературних робіт.

Крім цього, Simon & Schuster перевидасть новим накладом першу книгу Клінтон "Для цього потрібне село", що побачила світ у 1996 році.

Перевидання буде містити низку нових картинок і буде націлене на молодь.

Як раніше з'ясувалося, фоліанта "Для цього потрібне село" була в співавторстві, яка зазначена у вихідних даних тома – нею виявилася Барбара Фейнман.

Крім активізації на літературному терені, 70-річна Клінтон повідомила про відновлення контракту з "Агентством Гаррі Уокера", яке організовувало її платні тури з лекціями.

Ці лекції стали частиною одного з найгучніших скандалів її передвиборної кампанії: гонорари, які Клінтон отримала за публічні виступи, визнали завищеними не тільки республіканці, а й багато представників демократів, включаючи її суперника на праймеріз сенатора Берні Сандерс.

Крім того, питання викликало і винагороду її попередньої книги мемуарів: Клінтон отримала 5 млн доларів за публікацію її мемуарів "Важкий вибір" у 2014 році, все в тому ж видавництві Simon & Schuster.