Стенограму промови наводить «The Washington Post».

Клінтон звинуватила Трампа в расизмі, опорі на «параної дальні», радикально налаштовані елементи в Республіканській партії і пропаганді «темних» конспірологічних теорій.

Виступаючи перед прихильниками в місті Ріно (штат Невада), кандидат у президенти заявила про ідеологічну близькість Дональда Трампа з колишнім лідером британської Партії незалежності Найджелом Фаражем і президентом Росії Володимиром Путіним.

«Опора Трампа на маргінальні групи, що відкидають традиційні американські цінності, - це «частина більш широкої історії - зростаючої хвилі радикального націоналізму правого спрямування по всьому світу. Хрещеним батьком цього глобального стилю крайнього націоналізму є російський президент Володимир Путін», - заявила Клінтон.

За її словами, від самого початку Дональд Трамп будував свою кампанію на упередженнях і параної. Він виводить групи, які пропагують ненависть і дискримінацію, в мейнстрім і допомагає радикальним відщепенцям захоплювати Республіканську партію.

На думку Клінтон, людина, яка давно відома расовою дискримінацією, яка черпає думки з темних теорій змови і далеких, похмурих околиць інтернету, не повинна ніколи стати на чолі уряду або Збройних сил.

Клінтон пов'язала кампанію Трампа з онлайн-рухом прихильників переваги білих Alt + Right.

Нещодавно сайт Breitbart News Стівена Беннона став майданчиком для Alt + Right. Учасники руху спілкуються переважно в інтернеті, вони відкидають американський мультикультуралізм і «політичну коректність», бачать загрозу в іммігрантах.

Трамп відповів на випади Клінтон на виступі перед своїми прихильниками в Нью-Гемпширі.

«Люди, які хочуть, щоб їхні закони виконували і поважали, щоб їхні кордони були захищені, не расисти. Люди, які висловлюються відверто про радикальний іслам і які попереджають про небезпеку біженців, не ісламофоби», - заявив республіканський кандидат.