Фракція “Регіони України” вимагає відкритого судочинства у справі голови донецької облради Бориса Колесникова та участі міжнародних спостерігачів.
Про це з трибуни ВР заявила керівник фракції “Регіони України” Раїса Богатирьова.
Депутат наголосила, що на сьогоднішній день в засобах управління державою відзначається принцип насильства, а не принцип верховенства права. Зокрема, за її словами, знаючи з середини зміст попередньої системи влади, і аналізуючи дії нової влади, можна сказати, що Ющенко перейняв державу Кучми з усім її нутром за принципом: “пост здал – пост принял”. Вона підкреслила: те, що відбувається у суспільстві у зв’язку з арештом Колесникова є симптоматикою, якою заразилася від попередньої влади нинішня.

Р.Богатирьова також наголосила, що прибічники нової влади демонструють формальне мислення, роздвоєння своєї особистості, що є проявом параної. Вона відзначила, що якби нинішній Президент Віктор Ющенко будучи кандидатом під час помаранчевої революції оголосив на майдані, що дії його влади призведуть до обвалу долара, бензинової кризи, та що у Кабінеті міністрів буде працювати той, хто “обікрав населення, оскільки був автором кумівських декретів про трасти і порядок введення національних грошей без номерів і серій – Віктор Пинзеник”, що буде застосовувати практика використання судів як придатку до дій МВС та ГПУ, то українське суспільство вимагало би нових виборів.

Прес-служба фракції "Регіони України"