Театр “Арабески” представляє тур із клубною версією вистави Радіошансон (Вісім історій про Юру Зойфера) політичне кабаре.

Київ – 21 лютого (четвер), початок о 19.00, клуб "Купідон", вул. Пушкінська,1, т. 044 279 7171.

Львів – 23 лютого (субота), початок о 20.00, клуб "Лялька", пл. Д.Галицького,1, т. 0322 2980809.

Луцьк – 24 лютого (неділя), початок о 19.00, клуб "Майдан", вул. Бойка, 2, т. 0332 72 48 41,
38050 1002754.

Івано-Франківськ – 25 лютого (понеділок), початок о 19.00, клуб "Химера", вул. Чорновола,23,
т. +38098 7279309.

Клубна версія РАДІОШАНСОНУ – мобільніша і компактніша форма повної вистави, зорієнтована головним чином на музику і текст. За відсутності власного приміщення театр “Арабески” намагається працювати з різними формами та знаходити інші можливості для зустрічей зі своїми глядачами. Для “Арабесок” подібний клубний формат – це справжній експеримент, якого ніхто з нас іще не робив. Можливо, таким чином ми наближаємося до політичного кабаре, яке від самого початку надихало нас на створення вистави про Юру Зойфера.

Отже, запрошуємо всіх долучитися до нашого експерименту і відвідати театралізовану презентацію аудіо-книги “РАДІОШАНСОН (вісім історій про Юру Зойфера). Політичне кабаре”. На презентації будуть представлені: повний музичний та вербальний текст вистави, частково: костюми та реквізит, а також відеоряд самої вистави. Аудіо-книгу представлятимуть актори театру "Арабески": Михайло Барбара, Наталія Цимбал, Валерія Полянскова, Павло Савєльєв.

“РАДІОШАНСОН (вісім історій про Юру Зойфера)”

Режисер – Світлана Олешко
Автор тексту – Сергій Жадан
Музика – Kharkiv Klezmer Band
Дизайн проекту та сценографія - 3Z studio
Костюми – Тамара Левшина
Хореографія – Олександр Задачін

Це вісім різних історій про політиків, повій, закоханих, трансвеститів, злодіїв, терористів та шулерів в очікуванні кінця світу. Атмосфера апокаліпсису. Музика – міський романс у виконанні Kharkiv Klezmer Band, що входить до числа найкращих клезмерських колективів у світі. Автор тексту вистави – один з найпопулярніших сучасних українських літераторів Сергій Жадан. Текст виданий у вигляді аудіокнижки (вісім історій про Юру Зойфера у вигляді паперової версії в комплекті з диском із записом вистави).

Ця постановка створена за мотивами життя та творчості видатного австрійського драматурга Юри Зойфера. Юра Зойфер – драматург, журналіст, автор зонгів, активний діяч політичних кабаре в Австрії у 20-30-х роках. Загинув у віці 27 років у Бухенвальді. Народився у заможній єврейській родині у Харкові, де мешкав до семи років. Після еміграції з Харкова у 1917 році Зойфери врешті-решт осіли у Відні, де Юра Зойфер сформувався як непересічна особистість і драматург. Леон Аскін, відомий актор та режисер, один із засновників відомого в 30-х роках політичного кабаре АВС, де Зойфер почав свою кар’єру, пише про нього: “Якби Юра Зойфер не загинув у Бухенвальді, він би став найважливішим німецькомовним драматургом ХХ століття”.

Додаткова інформація та акредитація:
Марія Заіченко 8050-959-3903, [email protected]
Тетяна Олійник 8050-69-24-871