Згідно з результатами опитування, якби вибори мера Києва відбувалися на початку березня 2013 року, то участь у них однозначно взяли б близько 55% виборців.

Дослідження показало, що серед тих, хто має наміри брати участь у виборах, 31%, підтримали б Віталія Кличка, 20,3% – Олександра Попова, майже 7% – Петра Порошенка.

Приблизно по 4% виборців підтримали б Андрія Іллєнка та Олександру Кужель, близько 2% – Анатолія Гриценка. Понад 1% – Олега Ляшка, Олександра Омельченка та Миколу Катеринчука. Ще близько 3% проголосували б за інших кандидатів, чверть – не визначилися з вибором.

За словами соціологів, є чіткі тенденцій, бо чим молодше респонденти, тим частіше вони підтримують Віталія Кличка, чим старші – Олександра Попова та Петра Порошенка.

У дослідженні також було опрацьовано ситуацію, якби вибори міського голови Києва відбувалися у два тури. Так якби до другого туру вийшли Олександр Попов та Віталій Кличко, то перемогу отримав би Кличко. Якби ж до другого туру прорвалися Олександр Попов та Петро Порошенко, то перемогу б здобув Порошенко. Чинний мер переміг би у другому турі, якби він змагався з Миколою Катеринчуком.

Показово, що 35% опитаних киян хотіли б бачити Віталія Кличка мером Києва і майже стільки ж (37%) – лідером фракції УДАР у Верховній Раді. Разом з тим 15% – не хотіли б бачити ні тим, ні тим, а 13% – не визначилися з відповіддю.

«Рейтинг» проводив своє дослідження від 25 лютого до 6 березня 2013 р. Соціологи опитали 1060 киян віком від 18 років і старше.