Про це в ефірі телеканалу «Україна» заявив лідер «УДАРу» Віталій Кличко.

Кличко зауважив, що сьогодні відвідав полігон у Житомирі, де відбуваються навчання Білоцерківської мотострілкової бригади. «Чутки про смерть української армії занадто перебільшені», – сказав Віталій Кличко.

Лідер «УДАРу» також зауважив, що українські військові залишаються вірними присязі на вірність українському народу. «Військові забезпечені всім необхідним. Техніка на ходу. Військові готові захищати суверенітет та територіальну цілісність України», – додав Кличко.

Нагадаємо, в останні дні лютого Росія фактично здійснила акт агресії відносно України, коли військові частини РФ без опізнавальних знаків і без будь-яких пояснень з боку російського уряду почали блокувати військові частини ЗСУ на території Криму.

Як відомо, на 16 березня у Криму призначено референдум, в результаті якого АРК може виявити бажання стати членом РФ. США, європейські країни, офіційний ЄС, міжнародні інституції, ОБСЄ та інші міжнародні організації, чинна влада України не визнають референдум законним та легітимним, а Конституційний суд України визнав неконституційним рішення ВР АРК про проведення референдуму.

Джерело: УНН