Розбіжності, які існували між командами Володимира Кличка і Олександра Повєткіна з приводу поєдинку за звання чемпіона світу у важкій вазі, нарешті, улагоджені. Тепер все залежить від рішення Всесвітньої боксерської асоціації (WBA). Про це повідомив Бернд Бенте, менеджер Кличка.

Чи відбудеться бій Володимира Кличка з Олександром Повєткіним?

Не можу вам сказати.

А коли буде ясність?

Коли WBA дасть свою згоду з приводу реалізації контракту, про який ми домовилися.

Розбіжностей між командами Кличка і Повєткіна вже немає?

Немає. Після багатьох тижнів роботи ми прийшли до угоди за контрактом. Команда панів Рябінского і Хрюнова з одного боку і наша - з іншого провели серію хороших бесід і знайшли розумний чесний компроміс. Але тепер контракт має схвалити WBA. Від цього і залежить, відбудеться бій чи ні.

І коли ж WBA ухвалить рішення?

Не можу сказати. Сподіваємося, досить скоро. Якщо ж справа занадто затягнеться або WBA не погодиться, то ми будемо змушені провести інший бій - ймовірно, у вересні проти іншого суперника. Адже Володимир Кличко хоче боксувати. Але я виходжу з того, що контракт, до якого ми прийшли, влаштовує обидві сторони. А раз так, то, по ідеї, і з WBA проблем бути не повинно. Якщо контракт в його нинішньому вигляді з відповідними пунктами, про які ми домовилися, буде підписаний, то бій відбудеться 5 жовтня в Москві.

Джерело: Спорт-Експрес, Sport.ua