Про це Вголосу повідомив кандидат юридичних наук Станіслав Батрин.

Юрист вказує, що жодного юридично виваженого аргументу про те, що Віталій Кличко постійно проживав за кордоном, а не в Україні, суспільство не бачило. У певні проміжки часу політик відвідував різні країни у зв’язку зі спортивною професією та не відмовлявся від статусу особи, яка постійно проживає в Україні.

«По-друге, стаття 58 Конституції України передбачає, що закон не має зворотної дії в часі. Тому  наявність поправок не може впливати на оцінку того факту, де постійно проживав Кличко останні 10 років до того моменту, як парламент проголосував зміни до Податкового кодексу. Отже, це є презумпція, що до моменту голосування змін до законодавства, Кличко постійно проживав на території України», – каже Станіслав Батрин.

Він додає, що і після набуття чинності змін до Податкового кодексу чинності, Віталій Кличко постійно проживає в Україні, що свідчить про відсутність перепон до висування його кандидатури на пост президента.

Нагадаємо, з 1 січня в Україні набув чинності закон № 657-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків та удосконалення окремих положень». На думку партії «УДАР» ЗМІНИ остаточно унеможливлюють балотування  її лідера Віталія Кличка в президента України на виборах у березні 2015 року.

Вищий адміністративний суд України відмовився скасувати це  рішення парламенту. У своєму рішенні ВАСУ відмовив Віталію Кличку в позові до Верховної Ради України, президента України про визнання їх дій та бездіяльності протиправними.