Вартість реконструкції Шулявського моста зросла до 1 млрд 50 млн грн через перенесення тепломережі, розташованої у самого мосту.

Про це повідомляє Радіо НВ.

Мер Києва Віталій Кличко пояснив, що вартість будівництва моста та ж, проте, не врахували, що доведеться переносити колектор та теплову мережу, які розташовані біля мосту. В ній неможливо було передбачити додаткові роботи на прилеглих територіях. Додаткові роботи будуть фінансуватися з бюджету Києва.

Також Кличко запевнив, що його команда “робить все прозоро” і все кошторису абсолютно відкриті.

Київський глава також спростував чутки про припинення робіт реконструкції моста.

За його словами, там є технологічні моменти, коли залили палі і бетон має відстоятися. Підпірні стінки робляться. Роботи постійно ведуться.

Кличко спілкувався з будівельниками, які здійснюють роботи та переконаний, що до кінця грудня рух по мосту таки відкриють.

Як писав “Вголос”, Мер Києва Віталій Кличко збільшив вартість робіт до 1 мільярда гривень для реконструкції Шулявського мосту. Проект повторно затверджено з урахуванням оцінки експертів щодо розгляду проектної документації від 19 червня 2018 року та експертного звіту від 14 серпня 2019 року щодо кошторисної частини.