Віталій Кличко зазначив, що останнім часом з різних джерел він чує спекулятивні висловлювання про те, що частина кандидатів від УДАРу має причетність до групи Коломойського, частина – до групи Фірташа.

«Ці звинувачення є такого змісту, що хтось знайомий з кимось, і стовідсотково цей зв’язок має підстави для того, щоб звинуватити у фінансуванні», – розповів Кличко.

Він зіронізував, що таким же чином , якщо Льовочкін грає у футбол на полі, яке належить представнику партії УДАР, то член партії обов’язково має зв’язок з Льовочкіним.

«Можна мене звинуватити, тому що офіс братів Кличків знаходиться в хмарочосі в Києві на останньому поверсі, де знаходиться Фірташ. Якщо є звинувачення, я хотів би конкретні речі почути, а не думки чи чутки коментувати. Я ще раз хочу підкреслити – ніяких олігархів за нами немає», – наголосив лідер УДАРу.

Він розповів, що за їхніми підрахунками ця виборча кампанія має обійтися УДАРу в 90 млн. грн.

«Велику частину з цих грошей я взяв на себе. Я дуже вдячний партійним осередкам, малому та середньому бізнесу, людям, які взяли на себе відповідальність за окремі регіони», – додав Віталій Кличко.