Про свій намір висувати свою каднидатуру на посаду президента лідер Фракції «УДАР», заявив з трибуни парламенту.

«У зв'язку з тими брудними махінаціями, які відбуваються в парламенті з текстами законів, до яких мають відношення провладні депутати, я хочу заявити, що цим мене не залякати і не зупинити», – наголосив він.

«І щоб покласти край всіляким спробам розправитись зі мною як з можливим кандидатом, я хочу заявити: Я балотуюсь в президенти», – наголосив Кличко.

«Все, що відбувається зі мною, робиться як з суперником Віктора Януковича. Сьогодні змінами до податкового кодексу влада намагається знищити своїх політичних конкурентів. Вони тихенько заховали в проект податкового кодексу поправку, яка абсолютно має політичний контекст і спрямована особисто проти мене як ймовірного кандидата в президенти», – зазначив він.

Зазначимо, що сьогодні парламент прийняв поправку до податкового коденсу, яка може завадити Віталію Кличку булотуватися у президенти. Натомість згодом Партія регіонів заявила про готовність скасувати поправку до Податкового кодексу про неможливість балотуватися громадянам, які мають посвідку на проживання інших держав.

Окрім того, як заявив голова профільного комітету Верховної Ради, народний депутат Віталій Хомутинник, норма, яка заборонить Віталію Кличку брати участь у президентських виборах, буде змінена.

Джерела: УП, Вести