Відроджувати духовність закликав місцевих олігархів сьогодні, 28 лютого, у Львові під час звітно-виборної конференції ЛОО Національної спілки журналістві України Ярослав Климович. «Лише 30 тисяч гривень щомісяця потрібно ЛОДТРК для того, щоб «покрити» територію до самого Уралу, всю Європу. Але, на жаль, ніхто з наших бізнесменів не зголошується на це», – поскаржився гендиректор ЛОДТРК.

Також Ярослав Климович переконаний, що влада має насамперед допомогти районній пресі. «Невже так тяжко запросити десять бізнесменів і сказати їм: передплатіть районну пресу для місцевих мешканців. Зробіть щось для людей. у районах Львівщини хочуть читати районки, а потім центральні видання».

Крім цього, Ярослав Климович висловив обурення з приводу того, що окремі інтернет-видання перетворюють інтернет-простір на невідь-що. «Мені соромно за моїх колег, які в такий спосіб намагаються вирішити власні проблеми. На жаль, сьогодні серед журналістів немає солідарності». Я.Климович зазначив, що завдання нового складу Спілки – «згуртувати журналістів, щоб їх поважали і з ними рахувалися».

Шляхом відкритого голосування делегати звітно-виборчої конференції ЛОО НСЖУ сьогодні, 28 лютого, новим головою обрали гендиректора ЛОДТРК Ярослава Климовича.

З 94 делегатів лише двоє утрималося, решта проголосували «за». Претенденти на посаду голови ЛОО НСЖУ Михайло Хвойницький, Ігор Бачун та Олександр Масляник зняли свої кандидатури.

ЗІК