Нагадаємо, ТзОВ «Телерадіокомпанія «УТ-Захід» була створена на початку 2009 року. Засновниками ТРК виступили телерадіокомпанії — УТ-3, Міст-ТБ. Також у число співзасновників в березні 2009 року увійшла ТРК "Львів-ТБ", власником якої є  Львівська обласна рада, Остання, внісши у статутний фонд ТОВ «УТ-Захід» майно на суму більше 1,8 мільйона гривень, отримала у підприємстві частку у 33,333%.

Співзасновником та головним інвестором проекту "УТ-Захід", як з'ясувалося,  є також структури, наближені до Петра Димінського, які володіють частками ТРК УТ-3 та Міст-ТБ.  Структури «УТ-Захід» закупили на кошти Димінського нове студійне обладнення, а також орендували майно та приміщення ЛОДТРК, уклавши договори оренди з останньою. Програми "УТ-Захід" почали виходили за рахунок ефіру Львів-ТБ на 12-му каналі приблизно до 6 годин мовлення на добу: зранку, в обід та ввечорі.  

Не виключено, що те, що Петро Димінський позапланово з’явився в ефірі УТ-Захід і, як передають джерела, з наміром оприлюднити документи, які носять компрометуючий характер для директора ЛОДТРК Ярослава Климовича, і послугувало причиною припинення трансляції. З іншого боку, це могло статися з технічних причин.

Остаточно конфлікт між Климовичем та Димінським був врегульований вчора за участю голови Львівської ОДА Миколи Кметя, а також представників правоохоронних органів. Вчора ж приміщення ЛОДТРК було взято міліцією під посилену охорону. 

Ігор Дедишин, представник інтересів інвестора Петра Димінського:

«Вчора Ярослав Климович визнав в пристуності правоохоронних органів, що саме з його вказівки був зірваний ефір «УТ Захід». Відповідно до ліцензії, ми маємо ввечері ефірний час на 12-му каналі з 21.00 до 24.00. Вважаємо це грубим порушенням наших прав. Ми збираємося звернутися до Держкомтелерадіо з проханням скерувати до Львова комісію, яка б перевірили факти зловживань в діях генерального директора ЛОДТРК Ярослава Климовича. Хочу також наголосити, що виступ Петра Димінського, попри відключення 12-го каналу, був повністю показаний всіма операторами кабельного телебачення. адже передачі "УТ-Захід" транслюються через супутник».