Відділ благодійності найбільш популярного порносайту у світі Pornhub подарував своєму фанату з інвалідністю, американцеві Тодду Фалкерсону та його літній матері Паоло Volkswagen Jetta.

Про це йдеться в прес-релізі компанії, передає УНІАН.

Повідомляється, що в Тодда проблеми зі здоров’ям, які не дають йому водити машину. Його відвозить і забирає з роботи, яка знаходиться на відстані 130 км, мати-пенсіонерка.

У грудні їх старе авто Buick вилетіло в кювет, і родина залишилася без машини.

Тодд попросив допомоги в інтернеті. “З моменту запуску нашої альтруїстичної програми Pornhub Cares ми як і раніше прагнемо приносити щастя мільйонам людей у всьому світі кожен день.

Тодд завжди був великим шанувальником Pornhub і, розуміючи, що значить для нього і його матері автомобіль, ми вирішили їм допомогти”, – зазначив віце-президент компанії Кору Прайс.

Як писав “Вголос”, в Іспанії бабуся пішла на відчайдушний крок, щоб утримувати коханого. Чоловік 58-річної Еббі Робертс не може працювати за станом здоров’я, окрім того, у бабусі ростуть сім онуків. Тож жінка вирішила піти у порно-бізнес і проводить по 6-7 днів на тиждень перед камерою. Також кілька разів на місяць вона бере участь у порнофільмах, які знімає у своєму будинку.