Заступник голови Львівської обласної організації „Трудова Україна” Володимир Клюс вважає рішення конференції Львівської обласної організації партії „Трудова Україна”, яка відбулася 15 червня, нелегітимними. Про це він заявив сьогодні, говорячи про вчорашні рішення обласної конференції „ТУ”.

„Ці всі дії є нелегітимні”, ― сказав він.

Володимир Клюс пояснив, що конференцію не міг скликати і вести в.о. голови ЛОО „Трудова Україна” Андрій Лалак, оскільки за день до цього він був звільнений з посади і виключений з лав партії постановою Президії Політради партії.

За словами Володимира Клюса, новий голова ЛОО „Трудової України” буде обраний на обласній звітно-виборчій конференції, яка відбудеться не раніше кінця липня.

25 червня у Києві відбудеться конференція „Трудової України”, на якій серед інших будуть розглянута ситуація у Львівській обласній партійній організації.

Як повідомлялося, 15 червня конференція ЛОО „Трудова Україна”, яку скликав Андрій Лалак переобрала склад Правління партійної організації.

Рішенням конференції заступник голови партійного осередку Володимир Клюс був усунений з цієї посади та виключений з Правління обласної організації.
14 червня Президії Політради „Трудової України” прийняла постанову, підписану лідером партії Віталієм Коновалюком, якою виключила в.о. керівника Львівської обласної організації партії „Трудова Україна” Андрія Лалака з лав партії

Прес-Тайм