Про це повідомляє Ain.ua.

Серед них - туристичний сайт Київської області, афішу подій Києва Kyiv Maps, а також 3D-тури по малодоступним місцях столиці. 

Так, Kyiv Maps – це платформа, де зібрані цікаві події Києва за категоріями: бізнес, мистецтво, спорт тощо. Тут можна шукати події по району міста, даті та побажанням (на вулиці, романтика, ярмарок, фестиваль і т.ін.). 

Як пояснюється в повідомленні Kyiv Maps - це «єдина точка входу для семи агрегаторів відповідних міських департаментів, які збирають і актуалізують дані по всіх установах, місцях і майданчиках, послугах, новинах і заходахв цих локаціях».

На платформі є окремий розділ про спорт Sport.Kyiv Maps, де представлена ​​база спортивних локацій міста.

«На сайті ви дізнаєтеся, де можна займатися спортом в Києві - зокрема, адреси басейнів, спортивних майданчиків і клубів - дізнатися свіжі новини і розклад цікавих заходів зі світу спорту», ​​- зауважують в Google.

Окрім того, компанія створила 3D-тури по малодоступним місцях столиці. Користувачі зможуть здійснити віртуальну прогулянку по Микільській дренажно-штольневій системі, походити по Подільському мостовому переходу, який зараз ще будується, піднятися в Будинок з химерами або опинитися на щиті або оглядовому майданчику «Батьківщини-Матері». 

Також «Google Україна» спільно з КМДА запустила сайт «Мандруй Київщиною», де зібрані відомості про місця для відвідування в Києві і області.

«На сайті ви знайдете багато корисної інформації, зокрема, готові варіанти туристичних маршрутів по Києву з аудіогідами, відео-прогулянки по місту в режимі 360 градусів і багато іншого», - додають в Google.