Про це повідомляє Delo.UA.

Повідомляється, що проект Віктора Петрука, який пройшов до фіналу відбору проектів, але програв проекту «неповної конюшини» розробленим «Київдормістпроектом», розгляне експертна група КМДА після того, як петиція за проведення повторного конкурсу на краще проектне рішення Шулявської транспортної розв'язки набрала 10 тисяч підписів. 

За словами розробника альтернативної розв'язки, його проект — це трирівнева розвязка, яка збільшить транспортний трафік та буде дешевшою у будівництві, ніж проект-переможець. Також Петрук заявляє, що його проект дозволяє здійснювати будівництво, не перекриваючи проспект. 

Зазначається, що петиція в підтримку проведення нового конкурсу набрала потрібних 10 тисяч голосів протягом вісьми днів. 

Тепер Петруку потрібно подати в КМДА рекомендації щодо складу експертної групи, яка і буде розглядати два проекти.

«Вважаю, що до складу цієї групи мають увійти фахівці з транспорту і урбаністи. При цьому бажано, щоб це були іноземні експерти. Вони розглянуть запропоновані проекти і зроблять висновок. Однак фінальне слово все ж залишається за мером Києва Віталієм Кличком», — розповів Віктор Петрук.

У той же час Петрук не бачить необхідності в проведенні нового конкурсу по повній процедурі, оскільки це займе щонайменше 8 місяців.