«Ми з Андрієм Івановичем вже давно мріємо про той день, коли до Львова буде приїжджати 10 млн. туристів в рік. Таке число відвідувачів має Краків, а ми нічим не гірші за нього. Відповідна сума коштів після туристів залишатиметься для відновлення історико-архітектурної спадщини міста».

За словами Миколи Кметя, цього року 30 млн. грн. державних коштів було направлено на відновлення пам’яток архітектури: «Але, це одна річ, а друга – це яким чином ми можемо залучати приватні інвестиції на збереження пам’яток України. Ми довго над цим думали і можу сказати, що замки Львівщини у 2009 році получать своїх перших власників на основі концесій на 49 років».

Як повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, на сьогоднішній день лише 10 млн. державних коштів надійшло місту. Решта суми буде в середині грудня, яку негайно ж потрібно використати до кінця року, інакше гроші заберуть назад до бюджету: «Скажіть мені будь ласка, що можна зробити в такі короткі строки? Невже не можна дати гроші скоріше, а не тягнути до грудня? Але вочевидь так наш уряд нас любить. Парадокс… і все.», - наголосив він.