Cьогодні на засіданні Кабміну обговорюватимуть працю і долю керівників тих областей у яких склалася найгірша інфляційна ситуація. Юлія Тимошенко припускаає, що причиною зростання інфляції є не просто безпорадність керівництва, але не виключає навіть прямого саботажу з боку керівників цих областей. Серед губернаторів, викликаних до прем'єра на килим, і т.в.о. глави Львівської обладміністрації Микола Кміть.

Це й не дивно, адже, як повідомили в Державному комітеті статистики, крім високого рівня інфляції на Львівщині, наша область також є четвертою за темпами інфляції , а за заборгованістю по зарплаті - п'ята в рейтингу областей України, у яких склалася найгірша ситуація за цими показниками

Інші «щасливчики», яким Балога дозволив з'їздити на рандеву з Тимошенко - голова Ради міністрів АРК Віктор Планида, глава Волинської ОДА Микола Романюк, Херсонської ОДА Борис Силенков, Черкаської ОДА Олександр Черевко, і т.в.о. глави Запорізької ОДА Валерій Черкаска

Виступаючи у ВР, Тимошенко попередила, що спеціально до засідання Кабмін підготує подання на звільнення деяких губернаторів. Вона запропонувала внести законопроект, що перекладає відповідальність за цінову політику в регіонах персонально на губернаторів. «Коли сьогодні губернатори виконують доручення практично роздмухувати інфляцію й роблять так, щоб ціни зростали для того, щоб розправитися з урядом, такого ми допускати не будемо», - заявила прем'єр-міністр.

Однак нагадаємо, що відповідно до Конституції звільнення губернаторів здійснюється за поданням Кабміну Президентом, причому рекомендація уряду не є обов'язковою для глави держави.

Тобто рішучий «наступ» прем'єра на губернаторів ще не означає, що глави ОДА, які прибудуть на засіданні Кабміну, будуть звільнені Якщо губернатори чітко продемонструють Кабміну, що вони не мають наміру підкорятися уряду, а воліють працювати в президентській вертикалі, те Тимошенко просто не має важелів для їхнього усунення.