Темні сили оточили Мирослава Сеника. Він ніяк не може відпочити без якихось траблів. То Ожидів. То повінь. То позачергова сесія Львівської облради, яку так хоче провести "Нова Галичина". Але Сеник проти такої сесії. Він має їхати в Хорватію . На відпочинок. Про це повідомили інсайдерські джерела.

Але про це джерела повідомили, любі друзі, вже після брифінг Миколи Кмітя та Мирослава Сеника в налакованій до липкості липового чаю малій сесійній залі обласної ради. Раніше там був буфетік, а тепер – євроремонтік з закосіком під вєліколєпіє.

Отож, в налакованій малій залі 2-ва великих мена Галичини штовхнули свої спічі стосовно ситуації в країні. Ситуація – фігова. Переворот одним словом. Недемократичні сили в образі Партії регіонів захомутали косатих демократиків Юлії Тимошенко та змусили їх до протизаконних рухів.

До так званої тавтології.

Фривольна фракція фріків-регіоналів змусила фригідну фракцію Тимошенко та інших фрейлін і фрекенбоків до фрезерувальних фрикцій заради фрондерування Ющенка на фрікасе, або принаймні на фрикадельку в томатному соусі.

Але так не має бути. На думку Мирослава Сеника, все має вернутись на круги своя. Любі друзі мають помиритись, обійнятись, визнати свої помилки, покаятись та далі нести переляканому електорату (що є пагано для бізнесу, зазначив Кміть) світле світло Христового Воскресіння та інші демократичні цінності з берегів Егейського моря.

Зрозуміло, що пролонгація лямурних стосунків і стусанів у Верховній Раді приведе до зміни демократичної конфігурації у стінах Львівської облради. Але так далеко Сеник думати не хоче. Все має бути мирно, чинно і боголєпно.

Микола Кміть зловивши стьобну хвилю без приставки тевео простібнувся над демократичними засобами масової інформації, з чого можна зробити висновок, що дочекавшивсь, нарешті, до свого безприставочного існування на губернаторському кріслі (хоча й він не любить цього слова), всі ці пресухи, брифінги та придворні петінги його вже задовбали.

Й коню ясно, що Кміть – людина президента (безперечно, не така як Олійник), хоча сесійною залою у малій к-ті поширились чутки, що підтримкою його тевеошного крісла відзначився і БЮТ. Кміть наголосивши на своїй аполітичності почав чесати про переворот та інші пропрезидентські риторики.

Він не чекав такого від Юльки (наївний) і ще вчора сподівався, що усі ці непорозуміння розсосуться до сьогоднішного ранку. Отак ліг спатки. Закрив очка. І проблем вже немає. Все як у дитячому садочку. Варто тільки врубати світло – і усі ці нічні кошмарики з крильцями щезнуть в чорних дірах космому. Після таких сподівань, наступною приставкою Миколи Кмітя можна записати гіпернаївний.

Тільки сьогодня відбувся вищевказаний брифінг. Тільки сьогодні. Вчора ще сподівались на світле майбутнє в кінці тунелю. Сьогодні в кінці тунелю імені Віті Ющенка побачили накриту мідним тазом іншомовну cunt Юлії Тимошенко.

Але ще є надія. Надія є. Надія має бути. Ющенко – форева. Він несе усьому переляканому електорату 2-ві скрижалі. 2-ві святі речі. На одній пише – Євросоюз, на іншій – НАТО. Й тільки цими 2-ма речами, цими святими артефактами можна перемогти рашенського супостата і подолати 5-ту колону в образі Партії регіонів та інших скурвлених політиків з посвідченням штатних стукачків ФСБ.

Борітесь! Поборете!