На зустрічі з Катериною Ющенко були присутні всі очільники Львівської влади.

Був міський голова Львова Андрій Садовий, який, як відомо, дуже любить крутитися біля владоможців і старається затусувати скрізь, де його телебачення може показати свого шефа з кимсь із начальства. Очевидно така поведінка є наслідком якихось задавнених хворобливих комплексів пана Садового про які докладніше міг би розповісти його особистий психіатр, директор департаменту міського голови п. Олег Березюк. Але мемуарів останнього доведеться ще кілька місяців зачекати.

Був присутній голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник, який полюбляє сачканути зі служби при кожній зручній нагоді (Не будемо вже йому згадувати хорватської пригоди, коли він наплював на область і відмовився приїжджати з відпочинку під час Ожидівської катастрофи, але ж буквально кілька днів тому голова облради не прийшов навіть на підняття українського стяга під час святкування Дня Прапора).

А от керівник Львівської ОДА Микола Кміть чомусь на зустріч із Катериною Ющенко  не з'явився. Замість губернатора першу леді супроводжував його заступник п. Валерій П’ятак.

«Микола Кміть не у Львові, але й не у відпустці. У відрядженні» – дещо загадково прокоментували в прес-службі ЛОДА.

У якому саме відрядженні перебуває Микола Кміть у його прес-службі не пояснили. Ні місця відрядження, ні його мети. Мовляв, здогадайтеся самі.

Позаяк Вголос добре пам’ятає як іще зовсім недавно президент забороняв головам ОДА без його дозволу відлучатися навіть до Києва на нараду із прем’єр-міністром, то ми припустили, що відсутність пана губернатора в області зумовлена вкрай неординарною подією.

Відтак Вголос вирішив поцікавитися безпосередньо у голови ЛОДА які ж важливі державні справи стали причиною його відсутності на робочому місці. Ми зателефонували на мобільний пана Кметя. Однак мобільний оператор повідомляв, що власник телефону перебуває поза зоною досяжності. «Вголос» звичайно анітрохи не сумнівається, що пан губернатор у цей момент працював над вирішенням пильних проблем, що постали перед Львівщиною. Хоча неофіційні джерела повідомляють, що Львівський губернатор поїхав у Монако дивитися футбольний матч Шахтаря з Барселоною.