ЛЬВІВ, 29 СЕРПНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Керівник Львівського міського виборчого штабу БНУНС, голова ЛОО ГП «Пора» Володимир Квурт звинуватив КМУ, Міністерство юстиції України та ЦВК у намаганні через реєстрацію центрвиборчкомом «псевдо-«Пори» спровокувати розкол серед БНУНС та дискримінувати ГП «Пора».

Про це він заявив під час прес-конференції сьогодні.

«Я офіційно звинувачую КМУ, котрий очолює професор Янукович, Міністерство юстиції України, ЦВК, склад якого представляє коаліцію, в тому що вони долучилися до цієї ганебної фальсифікації, спрямованої на розкол БНУНС та дискримінацію «Пори», — сказав він.
Він зазначив, що «ЦВК не врахувала, що є звернення до суду з приводу фальсифікації і не звернуло увагу на те, що документи подані псевдопартією у ЦВК не відповідають ні нумерації, ні стилю оформлення, що прийняте в нашій партії».

Квурт додав, що незважаючи «на будь-які рішення, котрі можуть прийняти наші державні органи, які контролюються Партією регіонів, ГП «Пора» залишається учасником виборчого процесу».

Він додав, що спілкувався з приводу останніх подій зі своїми колегами з Івано-Франківської, Тернопільської, Луганської, Донецької та інших областей, в ході яких з'ясувалося, що жоден з них ніяким чином не був задіяний у провокаціях.

«Про це є їхні відповідні заяви, які передані до суду», — сказав Квурт.

«Пора» буде робити все можливе і неможливе в судовому порядку, аби оскаржити рішення ЦВК», — підсумував він.

Як повідомлялось, 28 серпня ЦВК зареєструвала партію «Пора» на вибори Верховної Ради та скасувала реєстрацію членів «Пори», включених до виборчого списку блоку «Наша Україна - Народна самооборона», і визнала виключеним зі списку одного з лідерів партії Владислава Каськіва у зв’язку з тим, що він не подав заяву про згоду висунути свою кандидатуру в депутати парламенту.

Лідер партії «Пора» Владислав Каськів назвав рішення ЦВК спланованою атакою з боку політичних опонентів і звернувся із відповідною заявою до суду.