Про це інформує Reuters.

«У відповідь Північна Корея пригрозила США «безпощадними» атаками, якщо авіаносець порушить її суверенітет і гідність під час спільних навчань з Південною Корею», - зазначено у повідомленні.

За словами КНДР, прибуття ударної групи США в море у східній частині Корейського півострова є частиною «авантюри» з метою атаки на їхню країну.

«Якщо вони хоча б трохи зазіхнуть на суверенітет і гідність КНДР, наша армія запустить нещадні надточні удари з землі, повітря, моря і з-під води», - цитує агентство заяву, опубліковану державним інформагентством КНДР KCNA.

Так, минулого тижня Північна Корея здійснила запуск одразу чотирьох балістичних ракет в бік Японського моря у відповідь на щорічні військові навчання США і Південної Кореї, які Північ розцінює як підготовку до війни.

Як відомо, 1 березня війська Південної Кореї та США розпочали спільні щорічні масштабні військові навчання Foal Eagle для перевірки готовності оборони протистояти можливій загрозі з боку Північної Кореї. Навчання триватимуть до кінця квітня.