Проект реформування медичних закладів обласного центру Волині депутати обговорювали близько години. Начальник управління охорони здоров'я Луцької міськради Федір Кошель переконував обранців громади у тому, що оптимізовувати медицину потрібно. Однак, не зумів чітко відповісти на питання: чи будуть звільняти медиків.

Натомість, у багатьох депутатів були серйозні сумніви щодо проекту рішення.

Депутат Андрій Калахан зауважив, що після реформування у Луцькій поліклінці №3 працюватиме лише 14 лікарів, а всі інші втратять роботу або будуть перекваліфіковані. Колегу підтримали депутати Василь Гриб, Юрій Вега, Сергій Сівак. Представники пацієнтів також виступили проти реформування первинної медико-санітарної допомоги у місті Луцьку.

Під час голосування проекту рішення були зафіксовані факти кнопкодавства. Так, три депутати Луцької міської ради - Ганна Кравчук, Тетяна Дементьєва, Анатолій Бірюков - вирішили допомогти проштовхнути медичну оптимізацію у Луцьку і зайнялися кнопкодавством. Так, Ганна Кравчук голосувала за себе і Романа Бондарука, Тетяна Дементьєва - за Андрія Розумовського, а Анатолій Бірюков - за Віталія Кварцяного.

Однак, коли рішення про план реформування первинної медико-санітарної допомоги у місті Луцьку на 2012 - 2015 роки поставили на голосування за прийняття у цілому, у сесійну залу з'явився відсутній депутат Роман Бондарук та забрав свою карточку. Тому Ганна Кравчук втратила можливість голосувати карткою свого колеги. У результаті "за" ухвалення рішення у цілому проголосували лише 25 депутатів при мінімально необхідних 26-ти. Повторна спроба затвердити медичне реформування також провалилося.