КНП Львівщини засудив прояви сепаратизму та національної нетерпимості і закликав правоохоронні органи негайно реагувати на них згідно чинного законодавства. Про цей йдеться у заяві „Україна ― спільний дім усіх громадян, що її населяють”.
„Комітет національного порятунку Львівщини засуджує сепаратистські дії екс-прем’єр-міністра України В.Януковича, голів Донецької, Луганської, Харківської облдержадміністрацій. Ми підтримуємо дії Верховної Ради України та загальноукраїнського Комітету національного порятунку, які дали рішучу відсіч цим політичним провокаторам. Доручаємо районним структурам КНП оприлюднювати такі факти з одночасним поданням до правоохоронних органів.
Вважаємо, що керівництво УМВСУ, УСБУ у Львівській області та обласної прокуратури у випадку публічних, демонстративних та масових проявів національної нетерпимості та нетолерантності зобов’язане негайно реагувати на них відповідно до чинного законодавства України”, ― сказано у заяві.
КНП Львівщини зазначає, що сьогодні „ми є свідками становлення української політичної нації, творцями якої є не лише українці, але й представники різних національних меншин, які дружно і організовано виступили на підтримку народного президента Віктора Ющенка, обороняючи свої конституційні права і свободи. Антиукраїнські, антинародні сили всіляко перешкоджатимуть цьому процесу, штовхаючи до розколу Україну. Це є грубим порушенням Конституції України та міжнародного права”, ― наголошується у заяві.