Комітет національного порятунку Львівщини рекомендує голові Львівської ОДА зробити подання на звільнення керівників обласних міліції, податкової, Західної регіональної митниці та ще 4 керівників. Про це йдеться у повідомленні інформаційного центру КНП Львівщини.
„... Рекомендуємо голові Львівської обласної державної адміністрації Олександру Сендезі зробити необхідні подання на профільних міністрів про відсторонення від виконання обов’язків начальника Управління міністерства внутрішніх справ України у Львівській області Олега Сала, заступника начальника Управління міністерства внутрішніх справ України у Львівській області Ярослава Скибу, голови Державної податкової адміністрації у Львівській області Мирослава Хом’яка, першого заступника державної податкової інспекції у Львівській області Станіслава Коваленка, генерального директора держпідприємства „Львівліс” Михайла Кутя, начальника управління транспорту у Львівській області Ігоря Думу та начальника Західної регіональної митниці Тараса Козака”, ― сказано у повідомленні.
„Ці особи брутально порушували норми чинної Конституції та Закону „Про вибори Президента України” під час першого та другого турів, перешкоджаючи вільному волевиявленню громадян, зловживаючи службовим становищем та здійснювали тиск на державних службовців” – зазначає керівник обласного КНП Петро Олійник.
Як повідомляло агентство, 24 листопада Львівська обласна рада постановила відсторонити вищезазначених осіб від виконання службових обов’язків.