КНП Львівщини сформував свій склад та визначив структуру, ― повідомив Інформаційний центр КНП Львівщини.
Керівником КНП на Львівщині призначено народного депутата Петра Олійника.
Заступником керівника призначено народного депутата, голову ЛКО НРУ Ярослава Кендзьора.
До складу КНП Львівщини увійшли голова Львівської облради Михайло Сендак, голова ЛОО КУН Михайло Вовк, голова ЛОО ВО „Батьківщина” Іван Денькович, голова ЛОО УНА-УНСО Остап Козак, голова ЛОК СПУ Євген Таліпов, голова ЛМО УНП Юрій Кужелюк, голова ЛОО ПППУ Володимир Макара, голова ЛОО УНП „Собор” Ростислав Новоженець, депутати Львівської міської ради Андрій Стецьків (ПРП) та Антон Ружицький (ХДС), а також Володимир В’язівський та Тарас Колтик.
КНП Львівщини також утворив виконком. Керівником виконавчого комітету КНП став Петро Олійник. Заступниками керівника виконкому призначено: з питань організації спротиву по політичних питань Ярослава Кендзьора, з інформаційно-аналітичних питань та роботи з військовими, релігійними організаціями ― Тарас Батенко, з організаційно-масових питань ― Володимир В’язівський.
У структурі КНП функціонуватимуть комісії з загальнополітичних питань і організації спротиву, з питань координації діяльності органів місцевого самоврядування і державних адміністрацій, юридичного захисту і дотримання правопорядку та з питань координації роботи промислових і виробничих структур.
Рішення КНП будуть щоденно оголошуватися у Львові на площі перед Оперним театром о 18.20.