Про це вона повідомила журналістам у п’ятницю на прес-конференції в Сімферополі.

“Сподіваюся, це станеться, коли визначиться статус Імператорського дому Романових, коли стане ясно, чим ми повинні і могли б займатися в Росії”, – сказала Марія Романова.

При цьому вона зазначила, що як приватна особа може повернутися в Росію у будь-який час.

Проте, підкреслила княгиня, “Імператорський дім – це історична інституція, і я маю бути впевнена, що вона матиме відповідне становище і уявлення про те, чим конкретно їй можна буде займатися, щоб нікому не заважати, а навпаки – допомагати”.

Відповідаючи на запитання, як вона оцінює діяльність Володимира Путіна на посаді президента Росії, Марія Володимирівна повідомила, що політичними оцінками не займається. Проте, зазначила вона, будь-яка людина на такій високій посаді, намагається зробити усе можливе, щоб народу і країні було краще. “І я впевнена, що президент теж старається і хоче, щоб було краще”, – сказала Марія Романова.

«Рада бачити усіх вас. Попередній приїзд у Крим залишив у мене дуже хороше враження, і я сподіваюся, що і цього разу я зможу насолодитися тією теплотою і гостинністю, які властиві вашому краю. Мені стало зрозуміло, чому моїм бабусі і дідусю так подобалося сюди приїжджати”, – зізналася велика княгиня Романова.

Вона також відзначила, що для неї дуже важливе, що її «визнали за потрібне запросити на святкування Дому Романових у Криму».

Відповідаючи на запитання журналістів, Марія Володимирівна зізналася, що не сподівалася «за свого життя побувати тут», і дуже рада, що такий час настав, і вона може дарувати якісь кошти на відновлення історичних пам’ятників, пов’язаних з Домом Романових.

При цьому вона відзначила, що «в одну мить усього не зробиш».

«Я завжди говорю, що у першу чергу важливо знати і розуміти, що треба докладати зусиль, щоб відновити втрачене. А добрі люди знайдуться”, – сказала Марія Романова.

Марія Романова закінчила Оксфордський університет, проживає в Іспанії, говорить вісьмома мовами.

Джерело: Укрінформ