І центральна, і місцева влада у більшості областей України займаєтсья самим піаром під час пандемії коронавірусу.

Про це у прямому ефірі ток-шоу "Говорить Великий Львів" заявив народний депутат України від "Європейської солідарності" Микола Княжицький.

"Ми пам'ятаємо величезні обіцянки людини, яка перемогла тільки на піарі. Називав Порошенка злочинцем, а тепер Рябошапка каже, що немає за що його притягати до відповідальності. Обіцяли, що не буде родичів, кумів і сватів на посадах, а стало стільки, скільки не було при жодній владі. У нас вся країна побудована на "відосіках" президента і на піарі", - зазначив Княжицький.

Те саме, за словами нардепа, і в кожному місті, зокрема - у Львові.

"Ми пам'ятаємо, як Андрій Іванович піарився у кожній лікарні, як у нас все прекрасно, як всі захищені, і ШВЛи куплені, і лікарям дуже добре. А ми тоді з Олегом Синюткою привозили щось від фонду Порошенка, за власні кошти купували респіратори й передавали у лікарні. Спілкувалися з медиками і бачили, що лікарі "швидкої допомоги" зовсім не захищені! Садовому легше було піаритися на окремих смугах для громадського транспорту, що в результаті призвело хіба до величезних корків на дорогах, аніж показувати якийсь результат", - пояснив Княжицький.

"Ці проблеми з пандемією чітко показали, що влада популістів має змінитися на людей, які є відповідальними і можуть реально працювати - як на рівні держави, так і на рівні місцевого самоврядування", - додав обранець.

Прямий ефір ток-шоу дивіться тут: